Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Yenidoğan Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Yenidoğan tabldot yemek

Yenidoğan Tabldot Yemek Servisi

Tabldot Yemek olarak titizlikle ve kaliteden asla taviz vermeden ürettiğimiz ürünleri , siz değerli müşterilerimize ulaştırmadan önce son olarak laboratuar analizinden geçiriyoruz.

Bu şekilde;oluşabilecek riskleri ortaya çıkmadan yok ediyoruz.Bunun için satın almadan sevkiyata kadar geçen sürecin tümünde her türlü hijyen ve kontrol tetkiklerini azami özen göstererek ve aksatmadan yerine getiriyoruz.Kahvaltı, mesai yemeği, vardiyalı çalışanlara 24 saat hizmetimiz mevcuttur.

Bize telefon numaramızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

0216 642 74 95

Yenidoğan Tabldot Yemek Firmaları,

Yenidoğan Tabldot Yemek Hizmeti,

Yenidoğan Tabldot Yemek,

Yenidoğan Tabldot Yemek Servisi