Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Yakacık Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Yakacık tabldot yemek

Yakacık Tabldot Yemek Servisi

Çalışanlarımız iş yeri hekimimizin sorumluluğunda düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçirilmekte, periyodik olarak tıbbi tahlil ve muayeneleri yapılmaktadır.

Tabldot Üretimde çalışanlarımız ve servis elemanlarımız, firmamız için özel üretilmiş kıyafetler giymekte, ağız maskesi, bone ve tek kullanımlık hijyenik eldivenler takmaktadırlar.Restoran hizmeti verdiğimiz projelerimiz ve gıda teknologlarımızdan kurulu Kalite Depertmanımız tarafından yapılmaktadır.

Güvenerek arayabilir,hizmet alabilirsiniz.

0216 642 74 95

Yakacık Tabldot Yemek Firmaları,

Yakacık Tabldot Yemek Hizmeti,

Yakacık Tabldot Yemek,

Yakacık Tabldot Yemek Servisi