Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Taşdelen Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Taşdelen tabldot yemek

Taşdelen Tabldot Yemek Servisi

Sorumluluğunun bilincinde olan firmamız en yeni teknoloji ile donatılmış; kalite, hijyen ve lezzete gereken özeni gösteren, çağdaş servis anlayışına sahip bir kuruluştur.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gereğince İşletmemizde,ham maddeden başlayıp,son ürüne kadar gerçekleşen proseslerin takibi ve tespit edilen kritik kontrol noktalarının takibi günlük olarak yapılmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir Tabldot hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz.

0216 642 74 95

Taşdelen Tabldot Yemek Firmaları,

Taşdelen Tabldot Yemek Hizmeti,

Taşdelen Tabldot Yemek,

Taşdelen Tabldot Yemek Servisi