Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Modoko Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Modoko tabldot yemek

Modoko Tabldot Yemek Servisi

Amacımız Müşterilerimizin sağlıklı beslenmelerini sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında yemek hizmetleri üretmek.

Tabldot Yemek üretiminde verdiğimiz önem, öncelik ve kriterlerimizin lezzet, tüketicilerimizin tat farkı ve hijyen ile menülerimiz deki zenginlik beslenme sağlığı ve lezzeti ön plana cıkarmaktadır.Eğitim kurumları için ayrı bir menü yaptığımız gibi sanayi ve ticari sektörlere de ayrıca menü uygulaması yapmaktayız.

Başvuru ve taleplerinizi ileteceğiniz telefon numaramız:

0216 642 74 95

Modoko Tabldot Yemek Firmaları,

Modoko Tabldot Yemek Hizmeti,

Modoko Tabldot Yemek,

Modoko Tabldot Yemek Servisi