Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Mecidiyeköy Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Mecidiyeköy tabldot yemek

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Servisi

Şirketimiz kurumsal ve bireysel organizasyonlar için isteğe bağlı veya kendi hazırladığı özel mönülerle tabldot hizmeti vermektedir.Firmamız kalite için tüm riskleri sigorta kapsamına alarak hijyende zirveyi yakalamıştır.

Hizmet verilen tüm alanlarla düzenli olarak haşere kontrolleri yapılmaktadır.Her türlü talebe cevap verebilecek kalite ve standarttaki yemek üretimini, lezzet ve hijyenden ödün vermeden, müşterilerinin kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Tabldot yemek için Bizimle iletişime geçmek isterseniz telefon numaramız:

0216 642 74 95

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Firmaları,

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Hizmeti,

Mecidiyeköy Tabldot Yemek,

Mecidiyeköy Tabldot Yemek Servisi