Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Kurtköy Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Kurtköy tabldot yemek

Kurtköy Tabldot Yemek Servisi

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına profesyonelce en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunup, sektöründe lider olmayı hedefleyen firmamız, kurulduğu yıldan beri sürekli gelişerek faaliyetlerini sürdürdü.

Zengin menü çeşitliliğini daima seçkin markaların ürünlerinden yana tercih kullanarak, yüksek kalite standartlarında üretilen yemekler hazırlamaktadır.

Tabldot yemekhizmeti ve diğer servislerimiz hakkında bilgi vermek için size bir telefon kadar yakınız:

0216 642 74 95

Kurtköy Tabldot Yemek Firmaları,

Kurtköy Tabldot Yemek Hizmeti,

Kurtköy Tabldot Yemek,

Kurtköy Tabldot Yemek Servisi