Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Küçükbakkalköy Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Küçükbakkalköy tabldot yemek

Küçükbakkalköy Tabldot Yemek Servisi

Yemek üretiminde verdiğimiz önem, öncelik ve kriterlerimizin lezzet, tüketicilerimizin tad farkı ve hijyen ile menülerimiz deki zenginlik beslenme sağlığı ve lezzeti ön plana cıkarmaktadır.

Tedarikçilerimizden taze ürünlerin temini bizim için önem arz etmektedir çünkü kaliteden ödün vermeden hammaddeler de seçici olmak başlıca ilkemizdir.

Kalitemizden ödün vermeden çalışmaktayız çünkü üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz.

Tabldot hizmeti ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için:

0216 642 74 95

Küçükyalı Tabldot Yemek Firmaları,

Küçükyalı Tabldot Yemek Hizmeti,

Küçükyalı Tabldot Yemek,

Küçükyalı Tabldot Yemek Servisi