Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Kozyatağı Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Kozyatağı tabldot yemek

Kozyatağı Tabldot Yemek Servisi

Tabldot Yemek sektöründe,müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; verilen hizmeti değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmak amacımızdır.

Yemek hazırlık, üretim ünitelerimiz ve üretimde kullandığımız tüm gıda maddeleri; üretimde ve ambalajlamada kullandığımız tüm araç ve ekipmanlar ; hazırlık, pişirme, ambalajlama ve taşıma sürecinin her aşamasında, gıda mühendisimizle yardımcılarının özenli denetiminden geçmektedir.

Güvenli yemek hizmeti için arayabilirsiniz.

0216 642 74 95

Kozyatağı Tabldot Yemek Firmaları

Kozyatağı Tabldot Yemek Hizmeti

Kozyatağı Tabldot Yemek

Kozyatağı Tabldot Yemek Servisi