Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Kayışdağı Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Kayışdağı tabldot yemek

Kayışdağı Tabldot Yemek Servisi

İşletmelerin, tabldot yemek, personel yemek ihtiyacına cevap veren firmamız, Yemek Sektöründe teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli büyüyerek sektördeki yenilikleri yakından takip eden firmamızda daha modern ve kalite yemek hizmeti sağlamak adına olan bütün yatırımları durmaksızın devam etmektedir.

Tabldot yemek servisi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz:

0216 642 74 95

Kayışdağı Tabldot Yemek Firmaları,

Kayışdağı Tabldot Yemek Hizmeti,

Kayışdağı Tabldot Yemek,

Kayışdağı Tabldot Yemek Servisi