Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Bulgurlu Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

Bulgurlu tabldot yemek

Bulgurlu Tabldot Yemek Servisi

Faaliyet alanıyla ilgili yasa ve mevzuatta belirlenen tüm şartları yerine getiren bir kuruluş olarak; sağlıklı ve güvenli gıdanın üretilmesi için gerekli ve kontrollü çalışma ortamı, bilinçlendirilmiş ve eğitimli çalışanlar, seçilmiş tedarikçiler, ölçülebilir hedefler ve uygunluk için gözden geçirme yoluyla, sürekli gelişim ve iyileşme sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışır.

Her türlü hijyen kurallarına uyarak müşteri memnuniyetini temel alıyoruz.

En kaliteli bir şekilde tabldot yemek servisi istiyorsanız doğru yerdesiniz.

0216 642 74 95

Bulgurlu Tabldot Yemek Firmaları,

Bulgurlu Tabldot Yemek Hizmeti,

BulgurluTabldot Yemek,

Bulgurlu Tabldot Yemek Servisi